Raphacholin C

Zaufane wybory
Polaków

Przejdź

Jaka jest rola wątroby
w procesie trawienia?

Przejdź

Raphacholin C to lek
a nie suplement diety

Przejdź

Rzodkiew czarna, mięta pieprzowa,
karczoch zwyczajny, kwas dehydrocholowy
- co je łączy?

Przejdź

REKLAMA TV

RAPHACHOLIN C, tabletki drażowane. Produkt złożony. Lek tradycyjnie stosuje się w niestrawności, dolegliwościach trawiennych związanych z nieprawidłową czynnością wątroby (wzdęcia, bóle brzucha, odbijania, nudności, zaparcia), zaburzeniach aktywności skurczowej pęcherzyka żółciowego. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężkie choroby wątroby, niedrożność dróg żółciowych i przewodu pokarmowego. Ostre i przewlekłe zapalenia żołądka i jelit. Nie stosować u dzieci poniżej 10 lat. W.Z.Z. „Herbapol” S.A.

Żadna z informacji przedstawionych w tym serwisie nie stanowi diagnozy ani zalecenia lekarskiego. We wszystkich sprawach zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Polityka cookies  |  Nota prawna